Комфорт та зручність повинні супроводжувати нас, а особливо, коли ми плануємо інтер’єр власної оселі. Шафи-купе – це оптимальне рішення, яке поєднує стиль та комфорт. Вмістимі шафи-купе є надзвичайно зручними для розміщення у прихожих чи у спальних кімнатах, адже в силу своєї практичності шафи-купе можуть бути різного вигляду та дизайну, влучно доповнюючи стиль дизайну. Плануючи розміщення меблів у квартирі чи будинку, варто продумати їх розташування таким чином, щоб вони не заважали чи не загромаджували площі, а доповнювали зручність, даруючи комфорт. Шафи-купе є ідеальним поєднанням зручності та стилю, адже поміщають чимало речей та одягу, не займаючи при цьому завої площі. Продумана система відкривання дверних рам,є просто унікальним винаходом двадцятого століття. Відкриваючи двері шафи-купе, вони не займають додаткового місця у прихожій, а зручно від’їжджають на частину шафи-купе, яку не використовуємо. Мінімальна ширина дверної рами шафи-купе становить шістдесят сантиметрів та може досягати півтора метра, відповідно доступ речей у шафі-купе є цілком зручним. Шафи-купе набули широкого поширення у прихожих нашої оселі, адже є надзвичайно зручними та вмістимими, зберігаючи при цьому чудовий вигляд.
Історія винаходу шафи-купе сягає шістдесятих років двадцятого століття. Винахідники із Чікаго вдосконалили ідею закривання простору ширмою, запропонувавши варіант руху дверної рами по направляючій. Відповідно зручність даного винаходу відчули практично усі мешканці США. Розміщення зручної шафи-купе стало традицією, яка полонила чимало сімей. А у дев’яностих роках двадцятого століття шафи-купе сягнули Східної Європи, де набули широкого поширення. Сьогодні важко уявити прихожу без шафи-купе, які можуть бути різної форми та вигляду.
В силу розвитку технологій сьогодні цілком реально втілити в життя цікаві та нестандартні ідеї планування інтер’єру. Типовими є два види шафи-купе, а саме, корпусні та вмонтовані шафи-купе. Корпусні шафи-купе розміщаються на зовні прихожої, коридору чи спальні, формуючи стиль дизайну чи доповнюючи загальну картину інтер’єру. Для корпусної шафи-купе цілком реально обрати плиту МДФ, яка відповідатиме тонам та стилю інтер’єру, на відміну від вмонтованої шафи-купе, яка як правило закриває частину коридор чи нішу у прихожій. Вмонтована шафа-купе доповнює дизайн лише дверними рамами, які можуть бути виготовлені із різних видів МДФ, шкла, дзеркал чи інших матеріалів. Доволі популярним для розміщення у дверних рамах є ротанг, який може доповнити обраний стиль інтер’єру, але в силу наявності дрібних часточок може поглинати пил та бруд, тому не є практичним рощенням. Прямі варіант шафи-купе дарують зручне розташування секцій для збереження одягу та речей, відповідно у таких шафах-купе можна розміщати і дві-три секції, для зберігання одягу та речей. Для розміщення пальт, довгих плать чи інших речей не варто ділити секцію на дві частини по горизонталі, але якщо Ви плануєте зберігати негабаритний одяг, надзвичайно зручно поділити секцію на дві частини, що збільшить вмістимість шафи-купе. Для збереження негабаритних речей можна передбачити розміщення полиць чи шухляд, які додадуть зручності у використанні шафи-купе. Прямі варіанти шафи-купе подарують зручність у використанні, хоча і займуть частину площі прихожої чи спальної кімнати.
Якщо у прихожій обмаль місця, варто використовувати кутові шафи-купе, або шафи-купе з овальними формами, які частково обмежать доступ до певних частин шафи-купе, але зручно розміщатимуть одяг та речі. Кутові шафи-купе можуть бути із внутрішнім кутом розміщення та зовнішнім кутом, що залежить від планування та площі прихожої. Вибір залишається за Вами, але у будь-якому випадку варто звертатись до професіоналів своєї справи, які нададуть чітку консультацію з приводу купівлі шафи-купе та порекомендують чудові варіанти, які відмінно підійдуть для Вашої оселі.