Шафа-купе давно стала найзручнішим елементом у кожній оселі. Для того щоб розмістити велику кількість домашніх речей та одягу не потрібно завантажувати простір у кімнаті не функціональними шафами чи тумбами, доцільно просто розмістити шафу-купе. Адже вона є не тільки зручною, але й є особливою частиною у деяких стилях інтер’єру. В залежності від конструкції шафа-купе може бути вбудована та корпусна. Корпусна шафа-купе відрізняється від класичної шафи лише розсувними дверима. Адже полички всередині та бокові і задня стінки аналогічні звичайній шафі. Проте двері створюють образ справжнього купе. Перевагою такої шафи є можливість її розібрати чи пересунути. Вбудована конструкція шафи-купе має особливість максимально заповнювати простір у приміщенні. В ній відсутні задні стінки, тому що вона кріпиться до стін та стелі. Саме тому таку шафу-купе радять монтувати біля міцних чи несучих стін. Вбудована шафа-купе може заповнити ті місця у вашій оселі, які є не функціональними. Іншими словами всі ніші в оселі можуть стати потрібними для ваших речей. Така шафа є полотном для творчості багатьох дизайнерів. Дуже часто ця шафа-купе не є симетричної форми, а її фасад гармонійно поєднається з інтер’єром приміщення.
Якщо порівняти вартість вбудованої на корпусної шафи-купе, то звичайно ж вартість першої буде значно меншою. А це тому, що використовується менше матеріалу, за рахунок відсутності бокових та задніх стінок. Проте відсутність можливості демонтувати чи перемістити вбудовану шафу-купе є основним її мінусом. Нерідко зустрічаються напів вбудовані шафи-купе. Сама назва нам підказує те, що в цій конструкції присутні не всі бічні чи задні стінки. Адже форма приміщення чи ніші можуть бути різноманітними, а фантазія дизайнера тим паче. За формою шафи-купе поділяються на: прямокутні, трапецієвидні, кутові Г-подібні, кутові діагональні. Прямокутні шафи-купе найчастіше встановлюють в спальнях чи вітальнях правильної форми. У трапецієвидних шафах стінки різних розмірів, а відповідно і полички також. Їх використовують у гардеробних. Щодо кутової Г-подібної шафи-купе, то їх розміщують відповідно у куті приміщення буквою Г. Така шафа-купе матиме місце у великому приміщенні. А кутова діагональна шафа знайде своє місце саме на діагональній стіні несиметричної кімнати. Часто це простора вітальня.
Для того аби обрати зручний, якісний та продуманий варіант шафи варто перйти на наш сайт та купити шафу-купе тут . Адже саме у нас Ви знайдете широкий асортимент різнопланових та кісних варіантів. Щоб купити шафу-купе варто переглянути ряд пропозицій та обрати зручний варіант. Звертайтесь до професіоналів своєї справи, які порекомендують саме ту шафу-купе, яка найбільше відповідатиме Вашим побажанням. При виборі шафи-купе зверніть увагу на матеріали, а саме фурнітуру та монтаж дверних рам. Враховуючи що двері шафи-купе використовуються дуже часто варто звернути увагу на тип монтажу дверних рам та зручність у відкриванні дверей. Загалом є два варіанти кріплення дверної рами. Перший варіант пропонує монтаж коліщат рами у нижній частині дверної рами, таким чином двері опираються на коліщата, які при направленні в сторони відривають простір шафи-купе. Перевагою такого механізму відривання дверей шафи-купе є просторий зовнішній вигляд дверних рам, які не містять зовнішніх кріплень у верхній її частині. Але є і недоліки механізму, при частому використанні дверної рами коліщата зношуються та їх потрібно замінювати. Доволі популярним є механізм кріплення дверної рами у верхній її частині, а саме, двері шафи-купе звисають, закриваючи прості, а кріплення у нижній частині шафи-купе скеровує напрямок відривання дверей. Це доволі практичний варіант відкривання дверей, який набув широкого поширення, адже механізм відривання-закривання працює відмінно та зношується повільніше, даруючи зручність у використанні шафи-купе.